Sztrájkkal indult a szerda reggel az épülő, már majdnem teljesen kész iváncsai akkumulátorgyárnál.
Lapunk a helyszínen több, egymástól független forrásból úgy értesült, hogy a 2000 fős településen a gyáróriást építő Fidesz-közeli vállalkozás, a Garancsi István üzletember tulajdonában lévő Market Építő egyik alvállalkozója hetek óta nem fizette ki a munkásait, ezért mintegy 3-400 ember lépett igen szervezetten, egyszerre sztrájkba – értesült a gulyasagyumedia.hu
A lap Iváncsa polgármesterét is idézi:
Reggel 7 óra után értesítettek a település déli részén lakók, hogy fennakadás tapasztalható a Kilencedi úton, illetve a Vörösmarty utcai buszfordulónál. Mivel a helyszínre érkezve magam is ezt tapasztaltam, így a rendőrség segítségét kértem, akik ekkor már tudtak a problémáról és megkezdték annak megoldását is
– tájékoztatta a NER-közeli portált Molnár Tibor polgármester.
A demonstráló munkások nagyjából délelőtt 10 órára feloldották a blokádot és felvették a munkát, miután ígéretet kaptak rá, hogy még a szerdai napon kifizetik őket.
- Mit keresett itt Ruslan?
- Bilincs és rabszállító: Így bukott meg a budapesti „parkolási és kertészeti maffia”
- A nap, amikor Toroczkai benézte a sakktáblát: Magyar Péter egy mondattal kapcsolta le a Mi Hazánkot
- Sakk-matt
- A Sándor-palota falai még állnak, de a bútorokat már pakolhatják – Sulyok Tamás ultimátuma lejárt









