Nos nem hinném, hogy nekem nincs jogom Kövér Lászlót „lehazaárulóznom”, hiszen semmivel sincs kevesebb jogom arra, mint őneki az agyament kirohanásaiban a sűrűn szőtt bajsza alatt. Ebben a kontraszelektív rendszerben egy olyan embert, aki évtizedeken keresztül a politikai elit...
Minden jót Ildikó! A verebek már Budán is csiripelik, amit Pesten már rég óta tudnak. Ildikó, a rettenthetetlen kitiltott, egy nagy ugrással megválik, helyesebben megváltatják posztjától, amihez nagyon ragaszkodott, persze Viktor engedelmével. Most, hogy az Ászok Ásza leszkennelte a csapat...



