Debrecen legyen a nemzet társfővárosa – jelenti ki Lázár János miniszter.
A kormány támogatásával újra lendületet kap az ország új gazdasági erőközpontja. Az ipari parkok és gazdasági övezetek beruházásai mellett a legfontosabb szerepet kapják a lakosság igényeit és a városi életminőséget támogató fejlesztések. A debreceniek életkörülményeinek javításában ahogy eddig, úgy ezután is szövetségese vagyok a város vezetésének.
- A nap, amikor Toroczkai benézte a sakktáblát: Magyar Péter egy mondattal kapcsolta le a Mi Hazánkot
- Sakk-matt
- A Sándor-palota falai még állnak, de a bútorokat már pakolhatják – Sulyok Tamás ultimátuma lejárt
- Afrika, ebola és a valóság: mit jelent egy járvány a Kongói Demokratikus Köztársaságban?
- Sulyok Tamás köztársasági elnök a csíksomlyói pünkösdi búcsún vett részt











