Oké. Dr. Újhelyi Eu-s bennmaradási szavazási, memorandumos, vagy mi a tökömje nem a legnormálisabb gondolat volt, ezt meg is jegyeztem neki. Orbá Washington-i beszédjéről feltett fotót is félremagyarázta, vagy Hoppál tette azt.
DE!
Szóval én mondom. A politikus egy alja nép. Ezeket szavaztátok be a parlamentbe? Ezek kaptak lehetőséget, hogy döntsenek a nevedben? És az enyémben is?
Te, baloldali barátom!
Mit érzel akkor, amikor egy fideszes főember egy dr. Hoppál nevű mócsing odáig jut, hogy Téged, Kedves baloldali szavazó, egy nagy rakás szarnak néz. Nem hiszed? Tessék!
Dr. Hoppál Péter
Megint hazudik Ujhelyi István! Merthogy ez nem az előadó hall, ez egy másik terem, ahol kivetítő volt. De semmi baj, megszoktuk már: a fű zöld, az ég kék, a baloldal hazudik. Buktatok, buktok, bukni fogtok!”
Te! Te, kedves baloldali barátom!
Hogy érzed magad, amikor egy senkiházi, aki nem magának, de köszönheti hogy ott lehet, így vélekedik rólad, baloldali szavazóról?
“…a baloldal hazudik. Buktatok, buktok, bukni fogtok!”
Szóval mit érzel ilyenkor?
- Jászberényi zakó
- Elhunyt Tamás Gáspár Miklós
- Hollik István az ágyat nyomja. Nagyon beteg lett…
- Kormányinfó 2023 január 12.
- Befigyel a szélsőjobb – Az Országház szelleme most biztos becsukja a szemét
- Jászberényi zakó
- Teljesen mindegy, hogy Rómában homárt majszolgat, itthon pedig ársapkás a far-hát
- Katalin karácsonyi ajándéka
- Azt mondja a Fidesz, hogy…
- Megtértem. Visszatértem Orbán Viktor keblére