Vitézy Dávid, aki a napokban döntött el, hogy megméretteti magát Budapest főpolgármesteri székéért folytatott küzdelemben, ma levélben fordult a többi párt jelöltéhez. E levéllel kapcsolatban Facebook oldalán is bejelentést tett.
Mint azt tudjuk Vitézy hetek óta lebegtette az indulási szándékát és elmondása szerint csak arra várt, hogy a Fidesz kit fog indítani a székért. A BKK volt vezérigazgatója az LMP támogatásával indul júniusban.
- A nap, amikor Toroczkai benézte a sakktáblát: Magyar Péter egy mondattal kapcsolta le a Mi Hazánkot
- Sakk-matt
- A Sándor-palota falai még állnak, de a bútorokat már pakolhatják – Sulyok Tamás ultimátuma lejárt
- Afrika, ebola és a valóság: mit jelent egy járvány a Kongói Demokratikus Köztársaságban?
- Sulyok Tamás köztársasági elnök a csíksomlyói pünkösdi búcsún vett részt












